ZeriShqiptar helps you connect and share with the people in your life.

Sign Up
It's free and always will be.
http://zerishqiptar.com/index.php?do=/your-user-name/
*Birthday:
/ /
kush eshte kryeqyteti kosoves .. sheno me te vogela:
Violeta Vehadi is online.Learte Mala is online.Arko Balena is online.arburim dauti is online.agim rexhepi is online.Beny Kosove is online.Arben Shala is online.Mentor Krasniqi is online.adelina1 krasniqivaloni LutfiuArjeta BerishaJusuf RrahmaniLirim BeqirajMustafë AlimiLu LiShum Keq pa tyArbnor LutfiuSelam SejdiuBurimi Burimleyla leylaBlerinamalda maldaToni ArtAgnesa AgnesaBesa Mehmetigazmend  .dDiamontGaazmend IbrahiimiFidaimAgim GjafaBesijana BeqaMilaim AdemiNjazi AdemiMeli MehaAnton FaksiVera SelimiBuqe metiZoja KosovareLindushja Prishtinessanie DemaAdea KrasniciShefqet AzemiVezire HalitiMerita MehmetiBlertanLiridona MehmetiBukurije AdemiNexhmije SelimiMeri MusaiMejreme SadikuZana MehmetiBesnik SahitiZemra ZemrushjaAlbani Albaniabejaaa SKENDERAdam FazliuNaim GashiArben A Beni BeniUrim Spahiuismail morinaBlendi Berishafuat berishaMehdi BalaArdian HoxhaGani RamaAlbi Albionadministrator AdminRemzi ArifiFatjona DemaBlenda Fetahu
Violeta Vehadi is online.Learte Mala is online.Arko Balena is online.arburim dauti is online.agim rexhepi is online.Beny Kosove is online.Arben Shala is online.Mentor Krasniqi is online.adelina1 krasniqivaloni LutfiuArjeta BerishaJusuf RrahmaniLirim BeqirajMustafë AlimiLu LiShum Keq pa tyArbnor LutfiuSelam SejdiuBurimi Burimleyla leylaBlerinamalda maldaToni ArtAgnesa AgnesaBesa Mehmetigazmend  .dDiamontGaazmend IbrahiimiFidaimAgim GjafaBesijana BeqaMilaim AdemiNjazi AdemiMeli MehaAnton FaksiVera SelimiBuqe metiZoja KosovareLindushja Prishtinessanie DemaAdea KrasniciShefqet AzemiVezire HalitiMerita MehmetiBlertanLiridona MehmetiBukurije AdemiNexhmije SelimiMeri MusaiMejreme SadikuZana MehmetiBesnik SahitiZemra ZemrushjaAlbani Albaniabejaaa SKENDERAdam FazliuNaim GashiArben A Beni BeniUrim Spahiuismail morinaBlendi Berishafuat berishaMehdi BalaArdian HoxhaGani RamaAlbi Albionadministrator AdminRemzi ArifiFatjona DemaBlenda Fetahu
Most Viewed Blogs
Pejone
Posted by | June 12, 2014
Sipas të dhënave të mbi 94 përqindë të votave të numëruara nga Komisioni Qendrorë i Zgjedhjeve, koalicioni i kryesuar nga Partia Demokratike e Kosovës...
Nexhmije Selimi
Posted by | July 20, 2014
Kryetari LDK-së dhe njëherit kryeparlamentari i Kuvendit të Kosovës Isa Mustafa, thotë së vendi nuk ka nevojë për zgjedhje të jashtëzakonshme. Ai ka ...
beni cera
Posted by | June 27, 2014
dua te te nihem me fmr.te bkr
Meli Meha
Posted by | August 12, 2014
[b]“Shqiptare për pesë milionë dinarë”; “Martesa e parë në Serbi me shqiptare në Kurshumli”; “Nuset shqiptare mirëpriten në rajonin e Valjevës”. Këto...
gazmend  .d
Posted by | June 1, 2014
jeta esht e shkurter prandaj njerz kuptoni te ju kaloj pa qen te lumtur ket vetes mos ja lejoni sa me shum lumturi dhe dashuri dhe asnjeher tradhti ...
What's New
Captcha Challenge
Reload Image
Type in the verification code above
View More